Crop

Göbek bölgesinin hemen üst tarafında sonlanan tişört veya bluz tarzındaki üst giyimlere crop denir. Son dönem içinde var olan favori parçalardan bir tanesidir. Hem gece kullanımına uygun hem de gündüz kullanımına uygun model seçenekleri bir hayli fazladır. Cesur ve dikkat çekici bir tarz ortaya koymak isteyenler için en ideal parçalardan bir tanesi olarak da gösteriliyor. En avantajlı fiyatlar ile bu giyim parçasına sahip olarak kombinlerinizi en güzel şekilde tamamlayabilirsiniz.

Crop Modelleri

Son dönem içerisinde özellikle gençler tarafından trend haline getirilen crop modelleri hem yüksek belli hem de düşük belli pantolonlarla uyum sağlıyor. Her parça ile uyumlu olan alternatifler sunan cropların oldukça zengin çeşitlilikte modelleri bulunuyor. Modellerden herhangi birisini tercih ederek mevsim koşullarını göz önünde bulundurur sanız daha iyi bir tercih yapmış olacaksınız.

Crop Fiyatları

Birbirinden farklı uzunluklara sahip olan crop modelleri vardır. Cropun uzunluğu, üzerindeki işleme ve desenleri, kumaşının model ve kalitesi fiyatlara etki eder. Gece kombininizi tamamlamak amacıyla tül detaylara sahip olan çeşitleri tercih edecekseniz üzerinde herhangi bir işleme bulunuyor ise diğer basic modellere göre fazla fiyat ödeyebilirsiniz. https://www.kirmizionline.com/ust-giyim/crop-bustiyer-c-68 adresinde farklı çeşit modelleri ve fiyatları görebilirsiniz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.