Ducray Nedir?

Fransa’ya ait markalar için de en çok tercih edilen ve kullanılan markalardan biri olan ducray tüm dünya ülkelerinde satılır ve kullanılır. Yarim asırdan fazladır, piyasada yer alır. Kurucusunun ismini taşır. Albert Ducray tarafından kurulmuştur. Her türlü cilt ve saç bakımı ürünleri bulunur. Ayrıca vücut için de özel olarak üretilen, bakım ürünleri vardır. İnsan sağlığı için faydalı ve çevre için zararsız ürünlerdir. Dermatologların en çok reçete ettiği ve önerdiği markadır. Her cilt tipine özel, ürün serileri mevcuttur.

Ducray Ürünleri Nelerdir?

Ducray en çok saç ürünleri ve cilt ürünleri üretimi yapar. Güneş ürünleri de oldukça popülerdir. Saç dökülmesine karşı olan serisi, çok başarılıdır. Cilt ürünleri arasında sorunlu ciltler için olan serisi, en çok tercih edilen seridir. Kerancnyl serisi akneli ve lekeli ciltlere özeldir. Aşırı kuru ve alerjik ciltler için, hassas cilt ürünleri bulunur.

Pp krem benzersiz formülü ile siyah noktaları tamamen yok eder. Ayrıca; yüz yıkama jeli, nemlendirici, tonik ve serum gibi diğer cilt ürünlerini de markada bulabilirsiniz. https://www.tahtatarak.com/ducray sitesinden ducray ürünlerini inceleyebilir, satın alabilirsiniz.

 

 

 

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.