Erkek Gömlek Modelleri

Giyim konusu sonsuz bir umman gibi ve insanların karşısına moda denen kavram da göz önüne alınarak çok sayıda seçenek çıkıyor. Her ne kadar kadın giyimi daha ön plana çıksa bile erkek giyiminde de son derece özel ürünler var. Bunun yanında erkek gömlek erkek giyiminin en majör ürünlerinden bir tanesidir ve gerek gündelik yaşamda gerek özel iş yaşamında olmazsa olmazlar arasındadır. Bu noktada da farklı tasarım renk ve desenler ile insanların karşısına çıkar.

Erkek Gömlek Tasarımları

Genel olarak erkek gömlek modellerine bakıldığında düz renk olarak klasik erkek gömleği olarak karşımıza çıksa da bunun yanında yakası beyaz olanlar, çizgili olanlar da iş yaşamında sıklıkla tercih edilen erkek gömlekleri arasındadır. Bu noktada renkler ve desenlerde o sezonun etkilerinden erkek gömlekleri de etkilenir son yıllarda çiçek desenli erkek gömlekleri de spor erkek gömlekleri içinde sıklıkla görülmektedir. Kısa kollu olanlar yaz için ideal iken uzun kollu olanlar her dem her ortamda giyilebilir. Kendinden baskılı olanlar, ketenden yapılanlar da kumaş özelliği sebebiyle sıklıkla tercih edilmektedir.

Erkek Gömlek Nasıl Kullanılır?

Tüm bu bilgiler doğrultusunda erkek gömlek modelleri içinden seçim yapar iken kişi kendisine en yakışacak olanı seçmelidir. Bunun yanında gömleğin modeline ve gidilecek yere göre kravatlı ya da ilk düğmesi açık biçimde kullanılabilir. Bunun yanında ortamına göre ceketle, yelekle, kazaklar, trikolar ile rahatlıkla tarz yaratarak tamamlanabilir. Yeni kombinler oluşturmak mı istiyorsunuz?

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.