Gain Platformu

Evde ya da herhangi bir yerde boş vakti değerlendirmek için en çok dijital platformlar tercih ediliyor. Bu platformlar arasında yer alan Gain platformu da son dönemlerde herkes tarafından sevilerek tercih edilen ve kullanımı hızla yayılan dijital platformlardan birisidir. Filli Boyanın eski sahibi Gözde Akpınar’a ait olan bu platform üzerinden dilediğiniz her türlü dizi ve filmi izleme şansını elde edebilirsiniz.

Şimdilik yalnızca mobil uygulama olarak yayınlarına devam eden Gain, ilerleyen dönemlerde internet sitesi üzerinden de yayın hayatına devam edeceğini açıkladı. Yapı                          açısından Netflix ile benzerlik gösteren Gain, mobil uygulama olarak indirilir ve dikkat çekici şekilde kullanılmaya devam eder. Platformun en çok sevilen yanlarından biri ise daha çok yarışma programları, belgesel ve ünlü kişilerin biyografilerinin yayınlanmasıdır.

Gain Nedir?

MFÖ Belgeselinden Ele Güne Karşı programına, On Bin Adım programından Terapist programına, dikkat çekici dizilerden filmlere birçok baş yapıtın yer aldığı Gain platformu her geçen gün gelişme kaydetmeye devam ediyor. Kullanımı oldukça kolay olan ve tamamen kişiye özel olan bu platform, Google Play ve İOS üzerinden kısa sürede kolaylıkla indiriliyor. Dilediğiniz içeriklere sahip olan dizi ve filmleri, belgesel ve programları buradan takip etmeye başlayabilirsiniz.

Gain platformunu kullanabilmek için öncelikle indirmeniz gerekiyor. Şimdilerde yalnızca mobil uygulama olarak kullanılan platformun ilerleyen dönemlerde internet sitesi üzerinden yayın yapacağı da açıklanmıştır. İçerdiği filmleri, dizileri, belgesel ve programları izleme listenize ekleyebilir ve dilediğiniz zaman izleyip durdurabilirsiniz.

Gain Nasıl Kullanılır?

Akıllı telefonlara, bilgisayarlara ya da tabletlere indirebileceğiniz Gain platformu, kullanımı çok basit olan bir platformdur. Hem eğlenceli vakit geçirebileceğiniz hem boş vakitlerinizi değerlendirebileceğiniz hem de son derece öğretici olan içerikleri izleyebileceğiniz bir alandır. Gain kullanmak için öncelikle kayıt olmanız ve üye girişi yapmanız gerekiyor. Mobil uygulamasını indirdikten sonra kişisel bilgilerinizle birlikte kayıt olabilirsiniz.

Kullanım açısından en sevilen yanlarından biri de, isteyenlerin istediği içerikler için ödeme yapması gereken bir sistemdir. İzlemek istemediğiniz hiçbir içerik için ödeme yapmak zorunda kalmazsınız. Oldukça başarılı sanatçı ve oyuncuların yer aldığı projelere yer verilen bir platformdur. Aynı zamanda bir projeyi izlemeye başladığınız zaman durdurma ve kaldığınız yerden dilediğiniz zaman devam etme şansınız da bulunuyor. Şimdilik akıllı telefonlar ve tabletler üzerinden mobil uygulaması ile platformu kullanmaya başlayabilirsiniz. İlerleyen dönemlerde ise web tarayıcısı kullanarak izleyebilirsiniz.

Gain Ücretli Midir?

Tüm dizi ve film izleme platformlarında olduğu gibi Gain’de de cüzi bir miktar ödeme yapmanız gerekebilir. Ancak şuanda hangi içerik için hangi fiyatı ödemeniz gerektiğine dair net bir fiyat politikası belirlenmemiştir. En sevilen yanı ise uygulamayı satın almak zorunda değilsiniz. Üye olduktan sonra yalnızca izlemek istediğiniz içeriklere ödeme yapabilirsiniz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.