Şıklığın Bir Parçası Midi Etek

Bazı kadınlar mini eteğin boyunun çok kısa olmasından kaynaklı olarak midi etek tercih ederler. Bu boyu uzun ile mini olan etekler arasındaki orta boy eteklere verilen isimdir. Bu eteğin boyu genellikle diz kapağının hafif altında biter. Bu etek modeli mini eteğe göre daha çok şey ile kombin edilebilir.

Bireylere hem spor hem klasik bir görünüm sağladığı için üst giyim olarak spor da tercih edilebilir, klasik de tercih edilebilir. Bu sebeptendir ki bu etek en çok tercih edilen etek modellerinden bir tanesidir. Moda dünyasında da bu etek yerini her zaman korumuştur.

Midi etekler özel günlerin vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Sadece bu kadar mı? Elbette ki iş hayatında da midi eteklerin sıklıkla tercih edildikleri bilinmektedir. Yine bu tarz eteklerin günlük kullanımda dahi oldukça rahat bir kullanım özelliğe sahip olduğunu söyleyebiliriz. Dolayısıyla midi etekler her zaman sıklıkla tercih edilen etek modelleri arasında yer almaktadır.

Hem Özel Günlerde Hem Günlük Tercihler Mini Etekler Özel günlerin vazgeçilmez parçası mini etek kadınların dolaplarının da gözdesi bir üründür. Bu etek modeli bacak boyu uzun olan kadınların çok fazla tercih etmiş olduğu eteklerdendir. Özel günler için farklı modelleri, günlük giyim için ise farklı modelleri vardır. Günlük giyim için olan modeller genellikle volanlı olarak adlandırılan uçuş uçuş modellerdir.

Özel günlerde tercih edilen modeller ise genel olarak dar kesim modellerdir. Bu modellerde yırtmaçlı olanlar vardır ki bu modeller oldukça şık bir görünüm sağlamaktadır. Bu modellerde bir de nakış detaylı olanlar vardır ki bu modeller de yine özel günlerde üzerine bir gömlek ya da büstiyer ile tercih edilmektedir.

Farklı Kumaşlarda Mini ve Midi Etekler

Bireyler midi etek alırlarken vücut yapılarına göre almalıdır. Aksi takdirde vücut yapısı esas alınmadan alınan etekler hoş bir görüntü oluşturmayabilir. Bu etekler farklı kumaşlardan yapılmaktadır. Unutmamak gerekir ki mini ve midi eteklerin kumaş kalitesi bu tarz ürünlerin üretim kalitesini de doğrudan etkilemektedir.

Özel günlerde daha çok saten kumaştan üretilen mini ve midi etekler tercih edilirken yaz ve bahar aylarında günlük kullanımda daha çok pamuklu ince efil efil olan etekler tercih edilmektedir. Bireyler yaz aylarında üzerine yapışmaması adına eteklerini çan kesim olarak adlandırılan daha bol salaş kesimdeki etekleri tercih ederler. Bu etekler genellikle tişört ya da büstiyer ile kombin edilmektedir.

Dar kesimdekiler ise kazak ya da gömlekler ile tercih edilebilir. Bu etekler üzerinde kemer kullanımı da şık bir görünüm oluşturacaktır. Günümüz koşularında hem mini hem de midi eteklerin her zaman gözde kıyafet seçenekleri arasında yer aldıklarını biliyoruz. Özellikle iddialı bir güzelliğe sahip olanlar tarafından mini ve midi etekler sıklıkla tercih edilmektedir.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.