Su Yalıtım ve Mastik

Köprü kolonlarından ev camlarına, kanalizasyonlardan otoparklara günlük hayatta su yalıtımına ihtiyacın olduğu bir çok farklı bölüm vardır. Elle, spreyle veya farklı metotlar ile su yalıtımı yapmak mümkün. Su yalıtımı için en önemli ve teknolojik gelişmeler sayesinde en sık kullanılan madde haline gelen mastik nedir ve nasıl kullanılır? İşte detaylar!

Mastik

Geçirgenliğinin çok az olması ile bilinen bu ürün sadece suya değil bir çok sıvıya karşı da etkili olması ile bilinir. Genellikle ev ve çatılarda kullanılan bu yapı, evlerin su yalıtımını sağlamada temel elemanlardan biridir. Bundan dolayı da mastik yapı malzemesinin sıklıkla tercih edilen özel bir malzeme olduğunu ifade etmek de mümkün olmaktadır.

Roof Sistemi

Membran uygulama sisteminin aksine bölgede rahatsız edici bir görüntü bırakmayan, üst üste geçmiş koruyucu tabakalardan oluşan, ekonomik ve çok uzun ömürlü bir uygulama sistemidir. Yapının fonksiyonlarını ve dayanıklılığını geliştiren bu sistem su dışında diğer faktörlere karşıda üstün bir koruma sağlamaktadır. Master Builders’ın üstün teknoloji hizmetleri ile birleştirilmiş Mastik maddesi ve Roof sistemini kullanmak için https://www.master-builders-solutions.com/tr-tr/fonksiyonlar-ve-uygulamalar/su-yalitimi-ve-mastik adresini ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.