Dermoskin Ürünleri

Kozmetik sektörü birçok ürün ve markanın bulunduğu bir sektördür. Çok sayıda yerli ve yabancı marka var. Bunun yanında çok değişik ürünler de farklı markaların ürün gruplarında yer alıyor. Kimi markalar çok daha butik, çok daha tematik iken, kimileri ise son derece geniş bir alanda hizmet veriyor. Nitekim onlardan bir tanesi olan Dermoskin markasının tüm ürünleri dermokozmetiktir yani paraben, parfüm alkol gibi cilde zarar veren bileşenler içermezler. Eczane güvencesinde satılan ürünlerdir. Yine etken maddeler olarak B6, B5, Folik Asit, Çinko Oksit, Mentol, AHA eksterleri, Argan Yağı, B1, Biotin, Kaolin, Hyaluronic Asit gibi maddeler bulunur ki bu maddelerin her birinin bilimsel olarak kullanılan alana göre etkinliği kanıtlanmış durumdadır. Bu yüzden de güvenle kullanılabilirler.

Dermoskin Markası Hakkında

Dermoskin markası adından da anlaşılması zor olamayacağı gibi yerli bir markadır. 1970 yılında kurulmuş olan bir markadır. Başlangıçta sadece eczane ve ecza deposu olarak açılan marka 2007 yılında kozmetik endüstrisine hızlı bir giriş yapmıştır. Markanın tüm ürünleri ilgili klinik deneylerden geçtikten sonra piyasa sunuluyor. Markanın üretim yeri ve merkezi İstanbul kentidir. Marka mutlak müşteri memnuniyeti ile çözüm odaklı ürünler üretmesi ile meşhurdur. Markanın ayrıca ürün gamı sürekli gelişir iken alanında uzman ve deneyimli kişiler imalat aşamasında çalışmaktadır. Ülkemizin alanında en iyi markalarındandır.

Dermoskin Ana Ürün Grupları 

Dermoskin markasının ürünlerine baktığımızda ürün grupları belli başlı ana başlıklar altında karşımıza çıkar. Bunlar Saç bakımı, yüz bakımı, vücut bakımı, akne, güneşten korunma, tırnak bakımı ve gıda takviyesi isimli alt başlıklardır. Bu başlıklar altında krem, losyon, tonik gibi farklı formlarda olan ürünler vardır. Ürün gamı markanın son derece geniştir ve farklı cilt tiplerine, son derece uygun fiyatlar, farklı ebatlarda ürünler yer alır. Marka özellikle güneş koruyucular ve güneşten korunma ürünleri konusunda çok iddialıdır denilebilir. Siz de bu son derece özel ve yerli olan markanın ürünlerini satın almak isterseniz mutlaka  https://www.recete.com/dermoskin/ bakmalısınız. Burada sizin için markanın çok özel ürünleri, son derece uygun fiyatlar ile satılmaktadır.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.