Kalitede Lacoste Saat Farkı

 1933 yılında saat sektöründeki yerini almaya başlamakta olan Lacoste saat markası, günümüzde saat dahil birçok farklı alanda adını sıklıkla duyurmaya devam etmektedir. Ürettiği ve satışa sunduğu kaliteli ürünleri ile uzun yıllardır sektördeki yerini oldukça sağlama almış olan bu marka yalnızca spor odaklı olarak üretim gerçekleştirmektedir. Spor tutkunlarının vazgeçilmezleri arasında yer almakta olan Lacoste saat tasarımları birçok spor kıyafetine uygun renk ve tasarımlarda üretilmektedir. Dayanıklılığın ön planda tutulduğu bu saat modelleri yalnızca spor türler ile kombin edilmemektedir. Moda sektöründe yer almakta olan birçok kıyafet türü ile de kolaylıkla kombin edilebilmektedir.

Spor Tutkunlarına Lacoste Saat

Bir tenis yıldızı tarafından ilk adımları atılmış olan Lacoste saat markası günümüze kadar büyük başarılara imza atarak gelmeyi başarmıştır. Modellerinden, tarzlarına kadar tüm alanlarda spor odaklı düşünülen bu saat modelleri özellikleri ile de spor mekanizmalı olarak üretilmektedir. Bu markaya ait spor saat tasarımları gün geçtikçe farklı ürün konseptleri ile bu sektörde yerini almaktadır.

Otomatik Saatte Longines Saat

Kalitesinden hiçbir zaman ödün vermemekte olan Longines saaat markası özellikle erkekler odaklı ürettiği otomatik saat modelleri ile ön plana çıkmaktadır. 19. Yüzyılda en çok tercih edilmekte olan bu saat markası günümüzde de hala tercih edilmeye devam etmektedir. Swatch grup markası bünyesinde varlığını sürdürmekte olan bu saat markası, hareket sensörlü erkek saatleri üretiminde iddiasını ortaya koymaktadır. Rakiplerine oranla daha uygun maliyetli olarak satışa sunulmakta olan bu saat markası saat severler için oldukça uygun bir marka niteliğindedir.

Longines Saat Sektördeki Yeri

Günümüzde birçok markaya ev sahipliği yapmakta olan saat sektörü her geçen gün yenilik ve çeşitlilik göstermekte olan bir sektör niteliğindedir. Zarafeti ve kaliteli ürünleri ile rakipleri arasında adından söz ettirmekte olan Longines saat markası lüks tasarımların başlangıç markasıdır. Şimdilerde uygun fiyat ve kaliteli ürün felsefesini benimseyerek yoluna devam etmekte olan Longines saat  markası farklı tasarımları ile ilgi sektörde kalmaya devam etmektedir.

Saat Üretiminde Maurice Lacroix

Saat sektöründe lüks tasarımları ile dikkat çekmekte olan Maurice Lacroix markası kökenli bir marka olsa da güncelliğini ve yeniliğini her daim korumayı ilke edinmiştir. Özgün bir tarza sahip olan bu marka Zürih kökenlidir. 1975 yılında kurulmuş olan bu marka saat sektöründe en erken kendini gösteren markalar arasında yer almaktadır. Geçmiş tarihlerde saat atölyelerine tamirat gibi farklı hizmetler sunarak günümüze kadar gelmeyi başarmış olan bu marka zamanla kendi markasını oluşturmayı başarmıştır. Emin adımlarla ve güvenilir hizmeti ile bu sektörde kısa zamanda ünlü saat markaları arasında kendine yer edinmiştir. Saat üretimi gerçekleştirmekte olan bu dev marka tüm gündemi takip ederek farklı modeller üretme konusunda oldukça iddialıdır.

Maurice Lcroix Lüks Saat Tasarımları

Lüks tasarımları ön planda tutmakta olan Maurice Lcroix saat markası küçük dokunuşlar yaptıkları saatler ile ünlüdür. Her türlü ayrıntı üzerinde detaylı bir şekilde çalışarak ürettiği saat modelleri özellikle şık davetlerin en önemli aksesuarları arasında yer almaktadır.

 

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.