Park Yatak Modelleri

Günümüzde tasarımı yapılan park yatak modelleri, bebek bekleyen ailelerin yaptıkları, bebek ihtiyaç listesinin en başında yer alması gereken ürünlerdir. Bu ürünler kız bebekler için ve erkek bebekler için farklı renk ve tasarımlarda üretilmektedir. Aileler genellikle kız bebekler için pembe ve tonları olan renkleri, erkek bebekleri için ise mavi ve tonları olan renkleri tercih etmektedirler. Aslında ürün modelleri incelenirken renk konusundan da öncelikli olması gereken en çok kullanışlı olanı ve bebeğin rahat edeceği modeller incelenmelidir.

Park Yatak Modellerinde Farklı Tasarımlar

Günümüzde bebek ürünlerinin albenisi öylesine yüksektir ki bebek ile hiç ilgisi olmayan insanlara bile çok cazip gelmektedir. Her türlü bebek ürünü özellikle de park yatak modelleri adeta birer tasarım harikası niteliği taşımaktadır. Bu ürünler renk ve model olarak çok şık olmanın ötesinde üretildikleri malzeme kalitesi ile de dikkat çekmektedir.

Sallanan beşik şeklinde olan modeller daha çok yeni doğan bebekler ve 4-5 aylık bebekler için tercih edilirken oyun parkı yatak modelleri ise bebek hareketlenmeye başladıktan sonrası dönem için kullanıma uygun modellerdir.

Sallanır Beşik Fiyatları

Annelerinin çocuklarını nazikçe sallayarak uyutmalarını sağlayan, geçmişten günümüze kadar ki sürecinde eklenen yeni özellerle daha kullanışlı ve daha pratik bir hale gelen beşikler, yapmış annelerin sırtından büyük bir yük almaktadır. Gelişmiş özelliklere sahip olan sallanır beşik fiyatları oldukça yüksek olabilse de uygun fiyatlıları da oldukça kullanışlıdır.  Bebeklerinizin 2 yaşına kadar kullanabildiği bu ürünlerin portatif olanları çocuklarını ilk dönemlerde gözünün önünden ayırmak istemeyen annelerin tercihi olmaktadır. Kendi kendine sallanan elektrikli modelleri ise siz kendi işinize konsantre olurken çocuğunuzu sakince sallayarak rahat bir şekilde uykuya dalmasını sağlamaktadır.

Değişik İhtiyaçlara Cevap Veren Beşik Modelleri

Beşik modelleri tasarımcıları annelerin ihtiyacına tam olarak cevap verebilecek ve farklı senaryolara ayak uydurabilen oldukça uygun fiyatlı modeller tasarlamaktadır. Bu modeller arasında geceleri çocuğunuzla kolayca ilgilenmenizi sağlayan yatağın kenarına sabitleyebileceğiniz gerektiğinde korkuluklarını yükselterek de kullanma imkânı veren modeller oldukça popülerdir. Bu modellerin yanında gelen bütün beşiğin etrafını örten tülleri kullanarak beşiğinizi süsleyebilir ve çocuğunuzu toz ve böceklerden koruyabilirsiniz. Klasik görümde de üretilen ve diğer sallanır beşik fiyatları ile kıyaslandığında oldukça uyguna gelen bu çok işlevli modellerde çocuğunuz oldukça rahat edecektir.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.